Pięć niedrogich szwajcarskich zegarków z wewnętrznymi mechanizmami

person Posted By: Michał Raczkowski list In: Blog o zegarkach On: favorite Hit: 139

Pięć niedrogich szwajcarskich zegarków z wewnętrznymi mechanizmami

Kupując dobry zegarek, ludzie często szukają konkretnych atrybutów, a dwa z najpopularniejszych to „wyprodukowane w Szwajcarii” i „ruch wewnętrzny”. Oto pięć zegarków, które spełniają te kryteria i które możesz kupić bez rozbijania banku.

Alpina z dumą zalicza się do niewielkiej grupy szwajcarskich producentów zegarków, która opracowuje i produkuje własne kalibry. W tym elitarnym gronie Startimer Pilot Manufacture oferuje wyjątkową wartość. Ten 44-milimetrowy zegarek pozwala cieszyć się klasycznym wyglądem, automatycznym naciągiem i użyteczną datownikiem na godzinie 6, a wszystko to napędzane kalibrem Alpina AL-710. Sugerowana cena detaliczna modelu ze stali nierdzewnej na skórzanym pasku to zaledwie 2595 USD.

alpina_startimer_560.jpgAlpina Startimer Pilot Manufacture oferuje doskonałą jakość i atrakcyjny wygląd.

Jeśli szukasz czegoś bardziej eleganckiego , siostrzana firma Alpiny, Frédérique, Constant oferuje elegancką Slimline Manufacture Moonphase . Ten 42-milimetrowy zegarek wyposażony jest w automatyczny kaliber FC-705 firmy Frédérique Constant z 26 kamieniami i 42 rezerwą chodu. Model ze stali nierdzewnej na pasku kosztuje 3695 USD.

Frédérique Constant's Slimline Manufacture Moonphase łączy klasyczną estetykę z wewnętrznym ruchem.

JeanRichard , siostrzana marka Girard-Perregaux, również dołączyła niedawno do klubu manufakturowego. Sportowy, a jednocześnie szykowny model 1681 Ronde Small Seconds jest atrakcyjny i wszechstronny. Ten 41-milimetrowy zegarek wyposażony jest w automatyczny kaliber JR1050 z małą sekundą przy godzinie 6 i datownik na godzinie 3. JeanRichard 1681 Ronde Small Seconds kosztuje 5300 USD.

jeanrichard 1681 rondo
JeanRichard 1681 Rondo Small Seconds oferuje wszechstronny wygląd i wewnętrzny ruch.

Niektórzy mogą być zaskoczeni, widząc Rolexa w tej grupie. Zegarek to nowy 36-milimetrowy Oyster Perpetual , zasilany przez samonakręcający się kaliber 3130 firmy Rolex. Jest to jedyny mechanizm w naszej grupie, który posiada chronometr z certyfikatem COSC. Mechanizm zawiera inne wysokiej klasy komponenty Rolex, w tym równowagę z wolną sprężyną i opatentowaną niebieską sprężynę balansową Parachrom, a wszystko to chronione słynnym etui Rolex Oyster. Zegarek Rolex Oyster Perpetual kosztuje 5400 USD.

Rolex Oyster PerpetualOyster Perpetual oferuje wiele ważnych funkcji Rolex w atrakcyjnej cenie.

Nasz ostatni niedrogi szwajcarski zegarek jest produkowany przez Zenith , markę z dumną historią jako manufaktura . Wybraliśmy Captain Elite Central Seconds , elegancki zegarek wieczorowy o sportowym charakterze, który sprawia, że ​​jest to wspaniały, wszechstronny zegarek. Ten 40-milimetrowy zegarek jest wyposażony w wewnętrzny kaliber Zenith Elite 670 z automatycznym naciągiem i datownikiem na godzinie 6. Ten ruch działa z prędkością 28800 vph w 27 klejnotach z 50-godzinną rezerwą chodu. Cena Captain Elite Central Seconds to 5600 $.

elita kapitana zenituZenith's Captain Elite Central Seconds łączy uniwersalny wygląd i ruch manufakturowy.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • /Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się zamiast albo Resetuj hasło