Dostawa

  1. Realizujemy zamówienia na terenie całej Europy.

  2. Produkty oferowane przez Sklep są fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych i prawnych, posiadające stosowne opakowania.

  3. Koszty dostawy są widoczne podczas składania zamówienia.

  4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas realizacji to maksymalnie 4 dni robocze, czas dostawy dla przesyłek kurierskich to ok 2-3 dni. Gdy termin dostawy wydłuży się lub jest możliwa tylko częściowa realizacja zamówienia, klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie poprzez telefon lub email.

  5. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera, czy paczka: opakowanie i zawartość, jest w stanie nienaruszonym i zgodna z zamówieniem. Kurier ma obowiązek poczekać umożliwiając spokojne sprawdzenie przesyłki. Jeżeli powstała szkoda lub zauważono braki, należy spisać protokół odbioru. Odpowiedni formularz posiada kurier. Protokół spisany w sposób określony właściwymi przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe (Dz. U. z 2000 r. Nr 50, poz. 601) jest podstawą do zgłaszania reklamacji w przypadku braków lub uszkodzenia dostarczonych produktów.

  6. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. "O ochronie niektórych praw konsumentów (...) ", (Dz. U. Nr 22, poz. 271) zamawiający ma prawo zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie w formie pisemnej bez podania przyczyny, poprzez złożenie oświadczenia złożonego w formie pisemnej w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Koszty zwrotu towaru pokrywa Nabywca. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

KOSZT DOSTAWY

Wysyłka na terenie Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poza teren granicy Polski wynosi 80 zł.


Szczegółowe koszty dostawy przedstawione są w tabeli poniżej:

 

Rodzaj transportu
Odbiór w sklepie 0 zł
KURIER - Wysyłka poza granice PL 80 zł
PACZKOMAT INPOST 0