Czym jest Clock4you?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą modnych zegarków dla kobiet i mężczyzn.


Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania najlepszych cen, najbardziej zróżnicowanego wyboru i najlepszej obsługi klienta. Naszym celem jest i zawsze będzie zdobycie zaufania i satysfakcji naszych klientów. Oferujemy najbardziej konkurencyjne ceny, jakie można znaleźć w Internecie.

W naszym sklepie dostępne są zegarki w limitowanych edycjach bezpośrednio od producentów takich jak Hugo Boss, Emporio Armani, Lacoste, Michael Kors, Cluse oraz wiele innych. Nasze zegarki zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. W ofercie nie brakuje modeli casualowych, sportowych i zegarków na wygodnym pasku lub eleganckiej bransolecie.

Zegarki sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne, nasze zegarki kupujemy za pośrednictwem autoryzowanych dealerów i dystrybutorów w branży zegarków. Wszystkie zegarki są fabrycznie nowe z oryginalnym pudełkiem i dokumentem. Sprzedaż podrobionego zegarka jako oryginalnego artykułu jest nielegalna. Nie sprzedajemy zegarków odnowionych ani odrzuconych przez producenta. Nigdy nie będziemy sprzedawać zegarka wiedząc, że może on być wadliwy.

Zapraszamy do dokonywania zakupów na naszej stronie internetowej oraz do naszego lokalnego sklepu w Tarnowskich Górach na ulicy Krakowskiej 8.
Zegarek mówi wiele o Tobie i pomaga Ci się wyróżnić, odkryj swój styl!


Pamiętaj, że wszystkie transakcje są szyfrowane cyfrowo przy użyciu najnowszych technologii, a my nigdy nie udostępniamy Twoich informacji.

  • /Zarejestruj

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj się zamiast albo Resetuj hasło