Chcesz zwrócić zakupiony u nas towar? NIE MA PROBLEMU! Zgodnie z obowiązującą ustawą o prawach konsumenta z 25.12.2014 r. (art. 27) klient ma prawo zwrócić zakupiony towar w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku zakupów w naszym sklepie internetowym CLOCK4YOU towar możesz zwrócić w ciągu 30 dni!

Towar Ci nie pasuje? Nie spełnia Twych oczekiwań? Nie martw się! Zakupy w sklepie CLOCK4you to czysta przyjemność. Kupujesz, a jeśli towar Ci nie odpowiada, to go zwyczajnie oddajesz - to proste. Tu możesz znaleźć formularz zwrotu, z którego możesz skorzystać:

Wypełnij i dołącz do zwracanego towaru poniższy formularz

FORMULARZ ZWROTU

zapakuj zwracany przedmiot wyślij dowolnym kurierem na nasz adres

CLOCK4YOU UL.ŚLISKA 2 42-600 TARNOWSKIE GÓRY

Po otrzymaniu paczki wraz z dokumentami, wykonamy zwrot należności za towar, na wskazany numer konta, maksymalnie w ciągu 7 dni.

Towar nie powinien też nosić znamion używania, być podrapany, uszkodzony, niekompletny. Stosuj oryginalne zabezpieczenia produktu i oryginalne pudełko.

Pamiętaj, że odpowiadasz za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Odbieramy przesyłkę i zwracamy pieniądze Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub coś jest niezrozumiałe, nie wahaj się skontaktować z nami: biuro@clock4you.pl lub kom. 608 591 507.